ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XVI

Скликання:

VIII

Вид:

За основу

Дата реєстрації:

05.10.2021

Проголосовано:

07.10.2021 13:58:37

Автор:

Іван БУБЛИК, начальник відділу з питань земельних відносин та охорони навколишнього середовища

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  19
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  1
 • Не голосували
  1
 • Відсутні
  6

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУБАШТАНСЬКА МІСЬКА РАДА

БАШТАНСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

від                   2021  року  №                                  ХVІ   сесія  восьмого скликання                           

               Баштанка  

               Баштанка  


                     


Про відмову в наданні дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо

відведення  земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства

     

       Керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в України», статтями 12, 33, 81, 118, 121, 136 Земельного кодексу України, враховуючи висновки постійних комісій міської ради, міська рада

 

 ВИРІШИЛА:

 

 1.      Відмовити   БЕЗОЩУКУ Руслану Сергійовичу в частині надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства площею до 2,00 га, в межах  Добренського старостинського округу, Баштанського району, Миколаївської області у зв’язку з прийнятими відповідно до них нормативно-правових актів (віднесено до переліку земель для продажу прав оренди на земельних торгах).

 2.      Відмовити  БЕЗОЩУКУ Руслану Сергійовичу в частині надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства площею до 2,00 га, в межах  Добренського старостинського округу, Баштанського району, Миколаївської області у зв’язку з прийнятими відповідно до них нормативно-правових актів (віднесено до переліку земель для продажу прав оренди на земельних торгах).

 3.       Відмовити   ЖУКОВУ Олександру Григоровичу в частині надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства площею до 2,00 га, в межах  Явкинського старостинського округу, Баштанського району, Миколаївської області у зв’язку з відсутністю погодження землекористувача (перебуває у користуванні інших осіб).

 4.      Відмовити  ЗОЛОТАРЕНКО Юлії Олександрівні в частині надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства площею до 2,00 га, в межах  Баштанської міської ради, Баштанського району, Миколаївської області у зв’язку з відсутністю вільних земельних ділянок.

 5.      Відмовити КЛИМ Вікторії Анатоліївні в частині надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства площею до 2,00 га, в межах  Пісківського старостинського округу, Баштанського району, Миколаївської області у зв’язку з відсутністю погодження землекористувача (перебуває у користуванні інших осіб).

 6.      Відмовити  ПЕТРОВСЬОМУ Сергію Сергійовичу в частині надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства площею до 2,00 га, в межах  Добренського старостинського округу, Баштанського району, Миколаївської області у зв’язку з прийнятими відповідно до них нормативно-правових актів (віднесено до переліку земель для продажу прав оренди на земельних торгах).

 7.      Відмовити  СТРИГО Ігорю Володимировичу в частині надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства площею до 2,00 га, в межах  Баштанської міської ради, Баштанського району, Миколаївської області у зв’язку з невідповідність місця розташування земельної ділянки вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів.(межі міста).

 8.  Відмовити    ЧЕРНЕНКУ Андрію Миколайовичу в частині надання дозволу на розробку проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства площею до 2,00 га, в межах  Баштанської міської ради, Баштанського району, Миколаївської області у зв’язку з відсутністю погодження землекористувача (перебуває у користуванні інших осіб).


 

 

 

 
Міський голова                                                                    Олександр БЕРЕГОВИЙ