ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XIV

Скликання:

VIII

Вид:

За основу

Дата реєстрації:

08.09.2021

Проголосовано:

09.09.2021 11:48:27

Автор:

Іван БУБЛИК, начальник відділу з питань земельних відносин та охорони навколишнього середовища

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  19
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  0
 • Відсутні
  8

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУБАШТАНСЬКА МІСЬКА РАДАБАШТАНСЬКОГО РАЙОНУ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІР І Ш Е Н Н Я 

   від    _________  2021  року  №                ХІV  сесія  восьмого скликання                           

               Баштанка   


                   


Про дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства учасникам бойових дій

     

 

         Керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в України», статтями 12, 33, 81, 118, 121, 136 Земельного кодексу України, враховуючи висновок спільного засідання постійних комісій міської ради, міська рада

   

 ВИРІШИЛА:

    

 

 1.      Дозволити ВОЙЦОВУ Олегу Васильовичу розробку проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства площею до 2,00 га, в межах  Христофорівського старостинського округу, Баштанського району, Миколаївської області як учаснику бойових дій.

 2.      Дозволити НОЧЕВСЬКІЙ Марині Олегівні розробку проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства площею до 2,00 га, в межах  Христофорівського старостинського округу, Баштанського району, Миколаївської області як учаснику бойових дій.

 3.      Дозволити КУРДИБІ Миколі Михайловичу розробку проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства площею до 2,00 га, в межах  Христофорівського старостинського округу, Баштанського району, Миколаївської області як учаснику бойових дій.

 4.      Дозволити ЗУБАНЕНКУ Сергію Валерійовичу розробку проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства площею до 2,00 га, в межах  Добренського старостинського округу, Баштанського району, Миколаївської області як учаснику бойових дій.

 5.         Дозволити МЕЛЬНИЧУКУ Станіславу Степановичу розробку проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства площею до 2,00 га, в межах  Новоєгорівського старостинського округу, Баштанського району, Миколаївської області як учаснику бойових дій.

 6.          Дозволити ПАНКЕВИЧУ Сергію Олексійовичу розробку проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства площею до 2,00 га, в межах  Плющівського старостинського округу, Баштанського району, Миколаївської області.

 7.          Дозволити ПОЛЬЩИНІЙ Олені Анатоліївні розробку проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства площею до 2,00 га, в межах  Новосергіївського старостинського округу, Баштанського району, Миколаївської області.

 8.         Дозволити СОКОЛУ Владиславу Ігоровичу  розробку проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства площею до 2,00 га, в межах  Новосергіївського старостинського округу, Баштанського району, Миколаївської області як учаснику бойових дій.

 9.         Дозволити ЮРЧИКУ Станіславу Олександровичу розробку проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства площею до 2,00 га, в межах  Христофорівського старостинського округу, Баштанського району, Миколаївської області як учаснику бойових дій.


 

 
Міський голова                                                      Олександр БЕРЕГОВИЙ