ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

IX

Скликання:

VIII

Тип:

За поправку

Номер:

2

Проголосовано:

27.05.2021 13:13:52

Автор:

Постійні комісії

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

 • Підтримали
  15
 • Не підтримали
  0
 • Утримались
  0
 • Не голосували
  1
 • Відсутні
  11

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ

ДРУК ПОПРАВКИ

Голосування за поправку до проєкту рішення: № від 26.05.2021
"Про дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства


 1.      Дозволити АЛЛАХВЕРДИЄВІЙ Гюзель Мехтіївні розробку проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства площею до 1,90 га, в межах  Явкинського територіального органу, Баштанського району, Миколаївської області як учаснику бойових дій. 

 2.      Дозволити ТЕСЕЛЬКУ Сергію Сергійовичу розробку проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства площею до 1,85 га, в межах  Явкинського територіального органу, Баштанського району, Миколаївської області як учаснику бойових дій.

 3.      Дозволити МАРИНИЧУ Денису Олександровичу розробку проєкту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства площею до 1,85 га, в межах  Явкинського територіального органу, Баштанського району, Миколаївської області як учаснику бойових дій.